Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Złomowanie aut we Wrocławiu
02-02-2013, 01:41 AM
Złomowanie aut we Wrocławiu
Mam stare auto do zezłomowania - do której firmy we Wrocławiu najlepiej się zgłosić?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2013, 08:48 AM
RE: Złomowanie aut we Wrocławiu
http://www.zlomowanie-aut-wroclaw.pl - szybko, bezpiecznie i spoko nawet płacą
02-08-2013, 08:27 AM
Także polecam - moje autko po wypadku kasowałem własnie u nich, we wrocławiu raczej najlepsza opcja
02-13-2013, 10:32 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-14-2013 03:32 AM przez Mubarak.)
Jak to wygląda w praktyce, za takie złomowanie się płaci. Znajomy mi mówił, że teraz płaci się za recykling wszystkiego lodówki, pralki i samochodu także, podobno opłata utylizacyjne czy recyklingowa to obecnie kilkaset złotych?
02-14-2013, 04:56 AM
Auto warto zezłomować w legalnie działającej firmie - takie coś sprawni, że nigdy już do nas ten temat nie powróci. Złomowanie auta kosztuje w zależności co to za auto i w zależności od tego czy została uiszczona po sprowadzeniu samochodu do PL opłata recyklingowa - o ile dobrze się obecnie orientuje są to kwestie które się zmieniają a obecnie to koszty rzędu 300-500zł.
02-27-2013, 10:26 PM
tak kilka firm faktycznie mówiło coś o opłacie recyklingowej ale firma o której wam napisałem powyżej nie chciała żadnej opłaty - normalnie przyjechali, wystawili dokumenty i zabrali auto - z wyrejestrowaniem auta oraz odzyskaniem jakiejś tam niewielkiej nadpłaty ubezpieczenia nie miałem problemu.
03-02-2013, 11:41 AM
dziś firma o której mowa powyżej odebrała moje auto Honda Civic - wszystko przebiegło sprawnie więc polecam
03-10-2013, 02:17 AM
Jak jest wkońcu z tym recyklingiem i ubezpieczeniem - dzwonie do jednych to mówią, że opłata recyklingowa 300zł - pytam dlaczego jak inni mowią, że bez opłat to mówi mi, że oni złomują nielegalnie i poźniej są problemy...może ktoś konkretnie opisać jak to jest ale ktoś kto to przerabiał a nie tylko czytał o tym w internecie...
03-11-2013, 10:33 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-11-2013 10:34 PM przez Marta19.)
Cytat:http://www.zlomowanie-aut-wroclaw.pl - szybko, bezpiecznie i spoko nawet płacą

Dziś złomowałam samochód w tej firmie i odbyło się bez opłat, mają profesjonalną lawetę więc wszystko przebiegło szybko - na koniec dostajesz ulotkę z informacjami jak załatwić wszystkie formalności po sprzedaży - pomocna rzecz.
07-24-2013, 12:09 AM
zlomowanie-aut-wroclaw.pl jak najbardziej, profesjonalnie i szybko - na inna firmę tydzień czekałem i trafić do mnie nie mogli
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości