Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adwokat Wrocław
02-13-2013, 11:01 PM
Adwokat Wrocław
witam,

zostałem oszukany przez jeden z Wrocławskich autokomisów - auto nie tanie bo zapłaciłem za nie 80 tyś zł, wg zapewnień sprzedawcy stan auta miał być idealny prawie jak fabrycznie nowy ( auto ma 2 lata) - jednak jak się okazało ok miesiąc po kupnie - auto było bite i to dość znacznie - prawdopodobnie brak jest kurtyn bocznych - drzwi z jednej strony nie są oryginalne, problemy są z ustawieniem zbieżności. Poszukuję dobrego i doświadczonego w takich sprawach adwokata lub kancelarii adwokackiej we Wrocławiu. Autokomis gotówki oddać nie chce, nie chce zgodzić się także na obniżenie ceny auta tak więc postanowiłem oddać sprawę do sądu. miał już może ktoś taki przypadek.?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-15-2013, 07:39 AM
RE: Adwokat Wrocław
Przechodziłem przez takie coś - sprawa trwała 2 lata, powoływanie biegłych, zabezpieczone auto - nie mogłem go używać przez podnad rok - po całej akcji auto było już wrakiem - gotówkę odzyskałem i zwrot kosztów (w sensie, że mam wyrok) natomiast komornik nie może go wyegzekwować. Zastanów się 3 razy zanim pójdziesz w ten bój bo ja bym się nie zdecydował na taką akcje 2 raz.
02-17-2013, 10:39 AM
Osobiście korzystałem w podobnej do tej sprawnie i jeszcze w kilku innych z Doradców Prawnych firmy Ceritas - załatwili sprawę skutecznie http://www.dobryprawnik.org/ads/pomoc-pr...w-ceritas/ i do tego robią sprawy w dobrych cenach.
03-13-2013, 11:59 PM
Poczytaj sobie opinie o firmach na forum które mam w stopce...

http://www.forumodszkodownia.info
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-18-2013, 04:56 AM
Polecam Ci zgłosić się do adwokata Pawła Borowskiego - młody, kreatywny i z bardzo dużą wiedzą - pomógł mi w kilku sprawach - rozwodowej i jednej właśnie związanej z nieuczciwym autokomisem - bardzo skuteczny i też ma rozsądne ceny Adwokat Paweł Borowski
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości