Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W którym autokomisie warto sprzedać auto
02-02-2013, 01:34 AM
W którym autokomisie warto sprzedać auto
Mam samochód do sprzedania, chciałym pozbyć się go "bezboleśnie" czyli bez jazd z klientami, słuchania ich marudzenia itd. Auto to audi a4 z 2008 r. Pytanie do którego autokomisu we Wrocławiu oddać samochód aby był bezpieczny no i oczywiście ważne aby szybko się sprzedał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2013, 11:50 PM
RE: W którym autokomisie warto sprzedać auto
Jeśli sprzedajesz z naciskiem na "szybko" to szukaj raczej firm typu skup aut, auto skup a nie autokomisów.
02-05-2013, 07:51 PM
Na pewno do jakiegoś w którym auta stoją czyste, a po drugie takiego który ma dobre opinie o ile takie jeszcze gdzieś istnieją...
02-08-2013, 10:56 PM
Zadzwoń sobie tutaj http://www.mygokupimy.pl - to firma która prowadzi skup aut w całej Polsce, można powiedzieć że sieciówka, u u nich sprzedałem auto pod koniec zeszłego roku i mogę polecić, cen rynkowych się nie spodziewaj natomiast napewno będzie lepiej niż u lokalnego handlarza zwłaszcza przy takim kilkuletnim aucie...
02-09-2013, 05:27 AM
Jakie mniej więcej ceny płacą ile mógłbym wynegocjować za bmw e60 z 2004 r. diesel?
02-13-2013, 08:34 PM
Przy szybkiej sprzedaży zawsze musisz sprzedać taniej niż rynkowa, ale dokładnie w skupie aut zawsze lepiej niż w komisach. Ja np miałem auto 2 letnie i lepiej mi wyszło sprzedać do skupu niż oddać w rozliczeniu do wrocławskiego dilera skody.
02-17-2013, 10:34 AM
Mubarak gdzie sprzedałeś w którym skupie - napisz coś więcej? Za jakieś 2 tygodnie mam do odbioru auto w salonie bmw i oddaje im w rozliczeniu moje bmw 1 ale skoro tak piszesz to moze skuszę się na skup.
03-02-2013, 12:00 AM
udejrzaj do http://www.skupsamochodowwroclaw.eu/ - ja u nich sprzedawałem i są ok
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości