Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprawdzony sprzedawca aut Wrocław / dolnośląskie
03-07-2018, 06:53 AM
Sprawdzony sprzedawca aut Wrocław / dolnośląskie
Poszukuję namiarów na sprawdzonego sprzedawce aut - autokomis / autohandel najlepiej we Wrocławiu. Interesują mnie raczej auta z Polskich salonów - ewentualnie sprowadzone jeśli sprzedawca jest w 100% pewniakiem. Czy jesteście w stanie polecić zaufane miejsce z dobrymi opiniami?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-09-2018, 04:33 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-09-2018 05:15 AM przez Lets'om.)
RE: Sprawdzony sprzedawca aut Wrocław / dolnośląskie
Ostatnio 2 moich kolegów kupiło auta w SALONOVE.PL . Mają auta po wynajmnie długoterminowym. Obydwoje zadowoleni bo auta zadbane z niskimi przebiegami. Ja czekam jak będą mieli dla mnie Toyotę Avensis w benzynie.
03-09-2018, 04:40 AM
dzięki za odzew, słyszałem też dobre opinie o tej firmie. Możesz napisać coś jak z negocjacjami ceny? Dzowniłem już tam nawet zapytać o jedną Octavie co mnie interesuje ale mówią, że konkretnie o cenie możemy porozmawiać na miejscu jak obejrzę auto i cena jest do negocjacji w granicach rozsądku. Pytanie co to znaczy 200 czy 2000zł?
03-09-2018, 05:14 AM
Nie wiem jak to wygląda u nich z negocjacjom ale wiem, że jakoś się tam godadali tak że są zadowoleni. Powiem ci ze po pewnym czasie poszukiwań jak widzisz, że jedziesz po raz kolejny po auto które jest w innym stanie niż sprzedawca gwarantował przez telefon to cena nie ma już aż takiego znaczenia, chcesz po prostu kupić dobre auto i mieć spokój. Chociaż mam nadzieję, że w moim przypadku negocjacje będą duże Big Grin
05-02-2018, 11:18 PM
(03-09-2018 04:33 AM)Letsom napisał(a):  Ostatnio 2 moich kolegów kupiło auta w SALONOVE.PL . Mają auta po wynajmnie długoterminowym. Obydwoje zadowoleni bo auta zadbane z niskimi przebiegami. Ja czekam jak będą mieli dla mnie Toyotę Avensis w benzynie.

Możesz dać namiar na jakąś ich ofertę, szukam ale nie mogę nic zlokalizować?
05-03-2018, 03:06 AM
Na facebooku zobacz oni raczej auta na zamówienie mają więc musisz napisać https://www.facebook.com/salonovepl/
05-03-2018, 08:15 AM
Podziękował. Kupiłem u nich już tą Toyote? Ile zbiłeś z ceny?
06-02-2018, 09:48 PM
Kupiłem, była wystawiona 61500 a ostatecznie poszła za równe 60000zł.
06-03-2018, 08:49 PM
Jadę tam we wtorek oglądać Seata, mam 350 km i średnio mi się uśmiecha ale jak faktycznie mają dobre auta jak piszecie to się przejadę
06-03-2018, 09:03 PM
(06-03-2018 08:49 PM)MiloHwilo napisał(a):  Jadę tam we wtorek oglądać Seata, mam 350 km i średnio mi się uśmiecha ale jak faktycznie mają dobre auta jak piszecie to się przejadę

Napisz do nich aby zrobili ci filmik z autem. Mi zrobili filmik, wrzucili na yb obejrzałem auto co i jak i wiedziałem po co jadę. Mają dobre auta więc na spokojnie.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości