Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HONDA WROCŁAW
08-08-2016, 05:03 AM
HONDA WROCŁAW
Cześć, poszukuje informacji na temat salonu honda we Wrocławiu z tego co się orientuje są 2 Biela oraz D&D. Obecnie przebywam w Holandii i tu kupiłem sobie swoją pierwszą honde type R. Czeka mnie teraz pierwszy przegląd serwisowy i zastanawiam się w którym salonie go zrobić. Wiem, że być może to przesadne ale kiedyś jak miałem jeszcze samochód innej marki w salonie dokonali mi wadliwej naprawy co zakończyło się kapitalnym remontem silnika i przedłużeniem o tydzień pobytu w Polsce. Przy okazji chciałbym też sprzedać moje stare auto Honda Accord rocznik 2009 ale z niewielim przebiegiem bo 110 tyś. Czy ktoś dokonywał sprzedaży auta w salonie jak nie biorę nowego?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-15-2017, 06:21 AM
RE: HONDA WROCŁAW
Kolego jeśli chodzi o serwis polecam Biela, jeśli znów chodzi o sprzedaż auta używanego w salonie to raczej odradzam nie dostaniesz tam za wysokiej ceny
05-17-2017, 08:48 AM
RE: HONDA WROCŁAW
Sprzedaż w salonie Honda to sobie odpuść dilerzy płacą naprawdę mało. Poszukaj sobie skupu aut ale specjalizującego się w japończykach i to trochę lepszych. Skupy samochodów typu kupie każde auto to sobie też odpuść musi być wyspecjalizowany w marce
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości