Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kupno nowego auta, oddanie starego w rozliczeniu...
10-27-2014, 12:50 AM
Kupno nowego auta, oddanie starego w rozliczeniu...
Witam,

Kupiłam nowy samochód w salonie marki BMW. Obecnie jezdzę także bmw z tym, że jest to auto już 5 letnie. Odbiór auta ma nastąpić w przyszłym tygodniu. Ostatnio byłam w salonie samochodowym aby dopiąć formalności i pan sprzedawca zaproponował, że mogą odemnie odkupić samochód tj tak naprawdę wziąć w rozliczeniu. Rozwiązanie idealne bo nie miałam ochoty ani siły sprzedawać auta samodzielnie. No ale pojechałam na oględziny do dilera i cena jaką proponuje za moje auto jest niska wręcz bardzo niska bo jak mi powiedział znajomy jakieś 50-60% ceny rynkowej. Wiem,że we Wrocławiu są też firmy które robią skup aut i pytanie czy u nich dostanę lepszą cenę czy już lepiej oddać auto w rozliczeniu do salonu?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-27-2014, 01:04 AM
RE: Kupno nowego auta, oddanie starego w rozliczeniu...
niezle, nie dość że kroją grubą kase bo kupujesz od nich nowe auto to jeszcze chcą skroić cie na oddaniu auta w rozliczeniu. Rozumiem jak by chceli zarobić 10% bo to normalne wiadomo, pracownik też będzie poźniej musiał poświęcić czas aby sprzedać Twój samochód ale 50%!!!! to zdzierstwo! dla zasady bym sprzedał gdziekolwiek indziej tylko nie w tym salonie, moim zdaniem to nie jest uczciwe podejście do klienta.
10-27-2014, 02:57 AM
też myślę, że to nie jest uczciwe podejście do Klienta, najlepsze jest to że gdyby nie znajomy to bym pewnie im sprzedała bo bym nawet nie pomyślała że zaproponowana stawka jest tak zaniżona. A już się cieszyłam, że problem sprzedaży będę miała z głowy Sad
10-27-2014, 04:14 AM
poszukaj po skupach samochodów z tym, że szukaj konkretnych dużych firm bo zakładam że kilkuletnia beemka to nie mały wydatek. Są skupy które nie gustują w takich autach i raczej skupują tanie złomy. Na szybko poszukalem i zobacz http://superautomarket.pl/odbior-auta-w-...utodilera/ duża firma, w artykule na końcu jest opisany Twój przypadek a w sumie to przeczytaj cały bo jak odbierasz samochód w salonie to też jest kilka ciekawych porad, mają dobre opinie więc zadzwoń i zapytaj ile zapłacą za auto albo wypełnij na ich stronie ten formularz bo mają też wycenę online i będziesz miała odpowiedź na wszystkie Twoje pytania Smile
11-06-2014, 01:25 AM
Daj znaka jak sytuacja bo mam identyczny przypadek w Audi i też chyba poszukam innego kupca
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości