Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skup aut we Wrocławiu. Który polecacie?
07-31-2017, 06:37 PM
RE: Skup aut we Wrocławiu. Który polecacie?
Tylko po co. Sprzedaż to nic trudnego wystarczy wyczyścić auto zrobić zdjęcia i jazda
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-31-2017, 11:23 PM
Tak jak mówisz zaczyna się jazda z klientami którzy szukają nowego w cenie używanego. Na samą myśl o sprzedaży auta dostaje traumy bo każdy kto do ciebie dzwoni z góry zakłada ze jesteś oszustem i masz coś do ukrycia a późiej kontrole u mechaników wizyty ze szwagrami. Ostatni raz przerabiałem to z 2 lata temu i od tego czasu auta tylko w najmie długoterminowym - mam spokój z tymi akcjami i nie muszę też oddawać aut taniej w skupach aut chociaż pewnie jak bym teraz miał sprzedawać auto to bym tak zrobił bez zastanowienia
07-31-2017, 11:40 PM
Ja sprzedawałem na początku roku Volkswagena Up mojej żony. Myślałem, że sprawa prosta. Po wystawieniu ogłoszenia telefon dzwonił dość często więc myślałem, że auto sprzeda się łatwo. Na miejscu okazywało się, że ci wszyscy co szukają aua dla żony czy córki to profesjonalni handlarze którzy w wyrafinowany sposób chcieli zbijać cenę, często w taki sposób że sytuacja była co najmniej dla mnie krępująca lub poprostu nie miła - auto kupiliśmy w salonie znałem całą jego historię a na miejscu dowiadywałem się o samochodzi nie stworzonych rzeczy. W końcu zadzwoniła kobieta - na miejscu powiedziałem wszystko o aucie które chcę sprzedać, auto było moim zdaniem w bdb stanie. Stwierdziła, że trzeba wykonać oględziny w salonie Vw bo ona się nie zna a z autami to różnie bywa. Mówię ok nie ma problemu na pani koszt. W salonie na drugi dzień wyszło że auto w bdb stanie. Gdy już miało dojść do podpisania umowy auta nie kupili bo nie miałem 2 kluczyka który gdzieś się przez tyle lat zapodział. Stwierdzili że im mogę po zakupie tym autem z pod domu odjechać bo mam na umowe adres :DDD Po tym sprzedałem auto w skupie samochodów nawet nie pytali o drugi klucz
08-01-2017, 10:14 PM
Ze sprzedażą auta tak jak z remontem mieszkania. Można samemu zarwać kilka weekendów, wracać do pracy startować do roboty czy tam na spotkania z klientami albo zaplacić komuś za wykonaną pracę każdy sam ocenia jak mu wygodnie - kwestia oczywiście tylko wybrania solidnego wykonawcy czy tam skupu aut - do tego sprowadza się cała dyskusja czy warto czy nie skorzystać ze skupu samochodów
08-02-2017, 10:07 PM
Jak sprzedawaliście to w których skupach - wysłałem zapytanie do Superautomarket bo ktoś tu wcześniej polecał i gdzie jeszcze można - auto BMW F30 ROK 2012
08-02-2017, 10:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-02-2017 10:15 PM przez Blakee.)
Masz ci tego we wrocławiu pod dostatkiem https://www.google.pl/search?biw=1242&bi...Ezrrdt3sz8
08-02-2017, 10:16 PM
W google to ja potrafie szukać - nie mam czasu na prezentowanie tego samochodu we wszystkich miejscach - chodzi mi czy ktoś sprawdzał już które skupy są konkretne i płacą dobre ceny za nowsze auta takie jak moje????
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości