Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skup aut Kraków
02-09-2017, 10:47 PM
RE: Skup aut Kraków
Lepiej tam podjedź niech auto obejrzą - co innego przez telefon mówią a co innego na miejscu
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-09-2017, 10:49 PM
Nie mam za bardzo teraz czasu ale wysłałem zapytania do kilku niby mają dobre opinie - zobacze co odpiszą
02-09-2017, 11:06 PM
Im większy autokomis czy skup aut tym lepiej uderzaj do największych to cenę lepszą dostaniesz. Małych handlarzy sobie odpuść
02-09-2017, 11:08 PM
ten skup aut z pawiej cena taka sobie prawie 3k lepsza niż salon kia już na starcie ale jeszcze nie to co bym chciał ;/
02-09-2017, 11:09 PM
Jak liczysz ze skup samochodów da ci super dobra cene to się przeliczysz. u nich mozesz sprzedać szybko na luzie ale cena to na pewno będzie niższa przecież na tym to polega
02-09-2017, 11:33 PM
Wiem o co chodzi ze skupem aut, chodzi mi aby dostać najwyższą z najniższych cen Wink wpisałem skup aut kraków w wyszukiwarce powypełniałem tych formularzy wycen aut chyba z 10 a dostałem odpowiedzi raptem 4 wiec chyba kia to nie taka popularna. Dobrą cenę przynajmniej przez internet zaproponowali ci http://superautomarket.pl/skup-aut-krakow/ ktoś coś miał do czynienia?
02-09-2017, 11:38 PM
No tak bo większość prowadzi skup tylko tanich aut a jak się pojawia jakieś droższe auto to nawet nie odpiszą, że nie i tylko człowiek czeka
02-10-2017, 01:02 AM
Dzwoniłem do nich i teraz tak jak chcę sprzedać samochód to muszę do dostarczyć do ich firmy do Wrocławia na oględziny i tam rzeczoznawca sprawdza samochód i jak wszystko jest tak jak mówie to wypłaca gotówkę. Teraz pytanie tylko czy jak przyjadę na miejsce to ceny mi nie powiedzą niższej. Niby ten skup aut ma dobre opinie ale sam nie wiem. Niby w poniedziałek mam wyjazd służbowy i mogę zamiast autem firmowym jechać prywatnym i im sprzedać lub nie ewentualnie będę tylko w plecy na paliwie. Muszę to jeszcze przemyśleć ewentualnie w tym czasie poszukać kogoś na miejscu w Krakowie.
02-10-2017, 01:08 AM
Ma być prosto i szybko a tu zobacz ile trzeba się natrudzić. Jak tak dobrze płacą to zapytaj na miejscu czy kupują też auta luksusowe mam teraz a8 z 2013r. jak tak dobrze płacą to może im też sprzedam Wink
02-15-2017, 06:03 AM
I jak tam kolego dotarłeś do nich i sprzedałeś auto w ustalonej cenie?
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości