Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skup aut Kraków
02-13-2013, 08:40 PM
Skup aut Kraków
poszukuję firmy która szybko odkupi moje auto w krakowie? czy ktoś korzystał już z firm typu skup aut i może podrzucić jakąś opinie. W internecie widzę, że firm ogłsza się sporo - pytanie zasadnicze która zapłaci za auto najwięcej?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-08-2017, 08:52 PM
RE: Skup aut Kraków
Trochę czasu już minęło czy ktoś coś poleci konkretnego na terenie Krakowa lub okolic, jakiś skup aut który na dzień dzisiejszy płaci dobre ceny
02-08-2017, 10:30 PM
A jakie masz auto ?
02-09-2017, 08:36 PM
Kia Sportage 2010 r.
02-09-2017, 08:47 PM
To spróbuj sprzedać samodzielnie. Nie powinno być większych problemów z takim samochodem
02-09-2017, 09:17 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-09-2017 09:18 PM przez Dement.)
Też tak myślałem. Auto wystawione na allegro od miesiąca - dzwonią głównie handlarze albo osoby które chcą obejrzeć samochód a nie kupić. Już 2 weekendy mam spalone - umawiają się na oglądanie trace czas i nic z tego. Auto muszę już pilnie sprzedać bo zamówiłem nową KIA i będzie do odbioru na początku marca a na 2 auta pod domem mnie nie stać.
02-09-2017, 09:41 PM
A jak kupowałeś nowy samochód do nie mogłeś zostawić w KIA starego w rozliczeniu??
02-09-2017, 10:12 PM
Pytałem nawet w 2 salonach ale dawali tak niskie ceny że w rozliczeniu nie opłaca się zostawić samochodu. Szkoda czasu - myślałem że skup aut jakiś to weźmie. Mogę sprzedać trochę taniej tak aby też coś zarobili
02-09-2017, 10:23 PM
hEJ , ja sprzedawałem już jakiś czas temu ale sprzedałem w skupie aut na Pawiej - nie pamiętam dokładnie jak to było ale cena nie najgorsza była skontaktuj sięz nimi
02-09-2017, 10:38 PM
Chodzi o ten chyba na Pawiej jest tylko ten http://www.wybierzmechanika.pl/SKUP_AUT_...f6123.html - wysłałem do nich zapytanie zobaczymy ile dadzą
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości