Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autokomis we Wrocławiu
02-02-2013, 01:32 AM
Autokomis we Wrocławiu
Mam pewnien problem z jedynym autokomisem we Wrocławiu. Obecnie nie chcę jeszcze podawać nazwy, bo negocjacje trwaja. Sprawa wygląda tak, że kupiłem samochód przejechałem nim 300km i auto przestało odpalać. Autokomis nie poczuwa się do odpowiedzialności gdyż przyczyną i usterką jest filtr Egr. Oni twierdzą, że to część eksploatacyjna i nikt nie mógł przewidzieć. Pytanie co mogę zrobić aby oddali mi za naprawę a koszt to ok 3 tyś zł - tak wycenili w serwisie. Auto jest wartości ok 30 tys i tyle też za nie zapłaciłem. Jednak Pan z komisu wpisał na fakturze kwotę niższą o 5 tyś zł
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2013, 11:51 PM
RE: Autokomis we Wrocławiu
Napisz o który chodzi aby inni wiedzieli na kogo uważać...
02-05-2013, 07:50 PM
Kupujesz auto używane to licz się z takimi usterkami, egr to tak jak filtr paliwa - może się zatkać nawet jak dzień wczesniej był w super stanie - nikt tego ci nie przewidzi
02-08-2013, 11:14 PM
Miałem podobny przypadek z Egr - niestety tak jak napisał kolega powyżej takie rzeczy się zdarzają. Naprawa nie będzie kosztowała 3 tyśtylko możesz to dobrze zroobić za ok 500zł np tutaj: http://www.motoopinie.info/ogloszenie/me..._autotech!
02-09-2013, 05:30 AM
Tak dokładnie za 500zł usuną ci egr i zamontują emulator - 2h roboty i 500zł bez straty czegokolwiek dla auta
02-13-2013, 08:31 PM
Nie masz co się ścierać z autokomisem - lepiej dać 500zł i spokojnie sobie smigać autkiem - a egr wcześniej czy poźniej i tak byś robił.
02-27-2013, 11:47 PM
Witam formumowiczów - poszukuję dobrego i zaufanego autokomisu we Wrocławiu lub na terenie woj. Dolnośląskiego gdyż mamy w firmie kilkanaście aut i obecnie zmieniamy flotę - czy możecie polecić miejsce w którym warto wstawić samochody - auta są 2 max 4 letnie, ford focus oraz Octavie...zależy mi na dość szybkiej sprzedaży aut ale także aby w autokomisie nie zostały międzyczasie znisczone...
03-01-2013, 11:31 PM
Załóż sobie lepiej nowy wątek z tym pytaniem o auta firmowe, pracuje w firmie windykacyjnej i nigdy nie wstawiamy aut do autokomisów bo międzyczasie auta niszczeją - skontaktuj się z firmą SellAuto - obracają autami powindykacji, poleasingowymi - pewnie firmowe też odkupią
03-13-2013, 11:55 PM
witam ekipa - rozmowa widzę wielowątkowa ale ja w innej sprawie - mianowicie podajcie jakieś informacje o bezpiecznym autokomisie we Wrocławiu - chyba będę zmuszony wstawić autko do takowej instytucji gdyż samodzielnie umiejętności do sprzedaży auta nie posiadam a szybko muszę się pozbyć pięknego i cudownego mego BMW - nie chciałbym jednak aby dostało się w niepowołane ręce i chciałbym aby była wystawione w suchym i widocznym miejscu....Tongue pozdr

http://www.forumodszkodownia.info
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-16-2013, 06:29 AM
Dobrym autokomisem we Wrocławiu jest ta firma http://dobryautoserwis.pl/ads/auto_komis...aw-opinie/ - bardzo uczciwie podchodzą do sprzedających ale też widziałem, że tak samo i do kupujących.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości