Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skup aut Świdnica
06-22-2013, 01:21 AM
Skup aut Świdnica
Witam wszystkich,

Mam do sprzedania autko dość pilnie bo w czwartek wyjeżdzam - znalazłam informacje, że są firmy typu skup samochodów które prowadzą skup aut za gotówkę - od ręki - chcę dowiedzieć się ile w tym prawdy oraz na jakie ceny można liczyć w takich miejscach?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-27-2013, 04:13 AM
RE: Skup aut Świdnica
raczej w świdnicy i w okolicach cieżko o dobry skup aut - we wrocławiu też w sumie sprawdzalem i jest tylko jeden sensowny Master auto
10-03-2013, 09:37 PM
Jeśli potrzebujesz sprzedać pilnie to faktycznie skup samochodów jest lepszym rozwiązaniem niż np autokomis bo wiadomo, że tam nawet jak ty oddasz auto taniej to oni dolicza wysoka swoja dole i tym samym auto sprzedawać się będzie dłużej. Natomiast z własnego doświadczenia powiem Ci, że zwrócić musisz uwagę aby sprzedać w legalnie działającej firmie - w internecie masz wielu handlarzy przypadkowych którzy podają się za firmy byłem u takich ale to zdecydowanie zła opcja ceny są niskie i ogólnie nie wzbudzaj zaufania - lepiej zdecydowanie we Wrocławiu choc i tam nie brakuje "dziwnych handalrzy" - ostatecznie tak jak większość sprzedałem w http://www.master-auto.eu - normalna firma i ogólnie ok - co do samej ceny to wcześniej mniej więcej już po rozmowie tel bedziesz wiedział jakiej kwoty się spodziewać i napewno nie spodziewaj się kwoty rynkowej - płacą kwoty niższe ale w porównaniu do innych firm są ok. dobra opcja w przypadku gdy ci się spieszy lub nie chce ci się samodzielnie szukać i czekać na klienta
11-16-2013, 05:59 AM
czy ktos korzystał z usług firmy http://swidnica.skupsamochodow-online.pl/ - otzymałam od nich korzystną ofertę....
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości