Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rejestracja auta bez karty pojazdu
06-01-2013, 10:20 PM
Rejestracja auta bez karty pojazdu
Witam. Zadawałem te pytanie już raz, ale nikt nie odpowiedział, może zły dzial. Kupiłem niedawno samochód, który jest zarejestrowany na osobe A, ta osoba sprzedała osobie B, ta osobie C i ta sprzedała mi czyli np. D. Wszystkie umowy mam kompletne, ale kupując ten samochód, który jest moim pierwszym w życiu, kompletnie zapomniałem o czymś takim jak karta pojazdu, której nie dostałem. Dzwoniłem do poprzedniego właściciela, czy ją posiada, powiedział, że kupując samochód, również nie dostał tej karty i (podobno) też nie wiedział, że powinna być, ponieważ nie miał zamiaru go rejestrować. W umowie kupna-sprzedaży między A i B jest napisane, że karta pojazdu była przekazywana, a w dalszych umowach już nie jest to napisane. Co ja mam teraz zrobić? Bardzo zależy mi na załatwieniu tej sprawy i zarejestrowaniu tego samochodu. Czytałem troche o tym w internecie, ale wszędzie inna wersja jest. Prosze bardzo o pomoc, a najlepiej jak by ktoś z Was miał jakieś znajomości w WK czy coś w tym stylu. Bardzo prosze o szybką odpowiedź i z góry dziękuje. Mile widziane też PW.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-14-2013, 05:56 PM
RE: Rejestracja auta bez karty pojazdu
wystarczy, że napiszesz oświadczenie, że karta pojazdu została zgubiona - zaniesiesz do wydziału komunikacji i po poroblemie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości