Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprzedaz auta na blachach tymczasowych, próbnych
06-01-2013, 09:57 PM
Sprzedaz auta na blachach tymczasowych, próbnych
Witam.

Sytuacja wygla nastepujaco, przy kupnie samochodu specjalnie wpisalem zanizona jego wartosc i infomacje, ze pojazd jest uszkodzony, poniewaz myslalem, ze zaplace mniejszy podatek.

Jak wiadomo, to juz nie przejdzie, takze policzyli mnie normalnie, wedlug taryfikatra. Po drodze jadac autem zgubilem przednia blache (jeszcze go nie zarejestrowalem na siebie, to byly blachy poprzedniego wlasciciela).

Poszedlem wiec do urzedu, w celu rejestracji. Dowiedzialem sie, ze musze zrobic w tym momencie przeglad pokolizyjny, poniewaz w umowie bylo napisane, ze pojazd jest uszkodzony. Zeby moc sie poruszac pojazdem, musze wykupic tymczasowe tablice rejestracyjne, bo jednej mi brakuje.

Teraz sprawa wyglada tak, ze dalej jade na tymczasowych blachach, zrobilem przeglad pokolizyjny,wszystko poszlo ok.

Moje pytanie brzmi: czy moge teraz sprzedac komus auto na tymczasowych tablicach rejestracyjnych i w momencie sprzedazy dac mu zaswiadczenie z stacji kontroli pojazdow, ze wszystko jest ok ? Czy nie ma dla mnie innej opcji niz przerejestrowanie auta na normalnych tablicach i dopiero pozniejsza sprzedaz ?

Z gory dziekuje za odpowiedz, pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości