Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Smart repair, usuwanie rys bez lakierowania WROCŁAW
06-20-2013, 08:50 PM
RE: Smart repair, usuwanie rys bez lakierowania WROCŁAW
Gdzie robiłeś polerkę - szukam dobrej renowacji lakieru we Wrocławiu ale narazie gdziekolwiek nie pojadę to widzę, że o renowacji lakieru nie mają pojęcia albo używają nieprofesjonalnych środków które w Tesco można kupic...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-20-2013, 09:28 PM
(06-20-2013 08:50 PM)nanik00 napisał(a):  Gdzie robiłeś polerkę - szukam dobrej renowacji lakieru we Wrocławiu ale narazie gdziekolwiek nie pojadę to widzę, że o renowacji lakieru nie mają pojęcia albo używają nieprofesjonalnych środków które w Tesco można kupic...

Jak widzisz, że robią tanimi środkami to uciekaj jak najdalej - renowacja lakieru może i wyjdzie podobnie ale lakier dostanie w dupe. Ja ostatecznie trafiłem na Myjnie ul. Kleczkowska 18b tak trochę schowana za garażami - ceny mają uczciwe i pracownicy lecą na prowizji więc się starają - środki bdb - jak byś się wybierał możesz powołać się na moją kartę stałego Klienta nr 148 - dostaniesz 10% rabatu a mi nabijesz parę punktów do darmowego mycia Tongue
06-20-2013, 11:07 PM
Możesz podać jakiś bardziej precyzyny namiar na nich stronę www czy coś bo nie mogę nic w necie zlokalizować a chcę zadzwonić popytać o renowację lakieru.
06-20-2013, 11:34 PM
Powiem Ci, że ja też dostałem namiar na forum opla i tam pojechałem nr tel do właściciela 791 841 820
06-21-2013, 05:26 AM
Chyba chodzi Wam o automyjnie Perfekt http://www.wybierzmechanika.pl/AUTOMYJNI...f5987.html - też do nich jeżdze - mają bdb jakości chemie, też polecam dokładność.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości