Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprawdzenie auta BMW przed kupnem Wrocław
03-19-2013, 03:09 AM
Sprawdzenie auta BMW przed kupnem Wrocław
mam upatrzone bmw e60 we Wrocławiu - auto wygląda na zdjęciach bardzo dobrze w rzeczywistości zresztą też ale jako, że nie lubię kupować w ciemno chciałbym prosić o podanie namiarów na autoserwis który zrobi mi dobry przegląd przed kupnem auta - przegląd przed zakupowy! -chodzi o kompleksowe sprawdzenie samochodu przed zakupem - więc chciałbym aby to był serwis specjalizujący się w bmw i posiadający odpowiednie komputery - sprawdzenie elektroniki, przebiegu, stanu technicznego i lakierniczego - dajecie jakiś namiar na dobrych ekspertów we Wrocławiu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-19-2013, 03:18 AM
RE: Sprawdzenie auta BMW przed kupnem Wrocław
Możesz uderzyć zawsze do Aso ale z tego co się orientuje to taki przedsprzedażowy przegląd kontorolny to koszt 700-1000zł a nie robią nic niezwykłego...komputer , auto na podnośnik itd.

http://www.forumodszkodownia.info
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-19-2013, 11:38 PM
Na taki przegląd zdecydowanie polecam Ci autoserwis AUTOTECH na reymonta 12 we wrocławiu - mają bardzo dobry sprzęt diagnostyczy, kilka komputerów - byłem u nich kilka razy jak chciałem kupić bmw i testują auta na wszystkie możliwe sposoby - łącznie ze szczytywaniem przebiegów z miejsc gdzie są one prawdziwe np: kluczyk i sterownik silnika, liczyli mnie 300zł za pierwszym razem a za drugie auto już wzieli 200zł - warto taki przegląd przedsprzedażowy czy przed zakupem auta zrobić, ja np dzięki ich doradztwu zakupiłem bardzo zadbany egzemplarz!!! http://www.motoopinie.info/ogloszenie/me...ch_wroclaw
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-29-2013, 11:59 PM
Serwisuje auto właśnie tam, mogę także polecić człowiek ma sprzęt którym sprawdzisz wszystko - jako jeden z niewielu we Wrocławiu ma nawet sprzęt do programowania komputerów w bmw więc napewno dowiesz się przed zakupem całej prawdy o danym egzemplarzu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości