Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobry Serwis BMW nie ASO!!!
03-13-2013, 11:58 PM
Dobry Serwis BMW nie ASO!!!
Potrzebuję zrobić przegląd okresowy w moim bmw - rok prod. 2008 r. - auto niebawem idzie na sprzedaż tak więc nie zamierzam już robić przeglądu i wymian w aso za 3 tyś netto - możecie polecić kogoś pewnego kto zna się na bmw ale bieże kwoty mniejsze niż aso...?

http://www.forumodszkodownia.info
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-19-2013, 02:59 AM
RE: Dobry Serwis BMW nie ASO!!!
Niedawno chciałem kupić od jednego z autokomisów we Wrocławiu bmw e60 i poszukiwałem właśnie jakiegoś autoserwisu który zrobi dobry przegląd przed kupnem ( jak usłyszałem cenę w aso ok 1000zł !!!!) - wybrałem autoserwis AUTOTECH z siedzibą we Wrocławiu na ul. Reymonta 12 - człowiek zrobił kompleksowy przegląd za 300zł - zweryfikował przebieg, auto było podpięte do 2 komputerów, wykonał sprawdzenie lakieru - mogę smiało powiedzieć, że serwis jest godny polecania - wiedzę mają bdb i do tego bardzo profesjonalny sprzęt - dzięki nim udało mi się nie władować na minę i nie kupiłem tamtego auta za to obecnie mam już inne bmw, pierwszych wymian eksploatacyjnych właśnie dokonałem w AUTOTECH i cenowo wyszło mnie dużo taniej niż w aso a jakość też oceniem na bdb.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-31-2013, 07:27 PM
Co konkretnie chcesz zrobić w Bmw? Jeśli proste wymiany to niekoniecznie musisz jechać do autoserwisu który specjalizuje się w Bmw - w tym roczniku każdy Ci zrobi wymiany.
08-11-2013, 10:09 PM
ogolnie ciezko we wroc z dobrym serwisem bmw - ja bylem w kilki i w kazdym chca klienta wy...ac - ceny w zaleznosci jak im sie widzi, no jest tez stado gdzie uslugi sa swiadczone raczej na wysokim poziomie, obsługa klienta także dobra no ale za to płacisz kosmiczne ceny
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości