Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skup aut Wrocław lub gdzieś blisko
04-03-2013, 11:34 PM
RE: Skup aut Wrocław lub gdzieś blisko
no i w końcu nadszedł ten dzień dziś miałem dzień wolny i pojeździłem nieco po skupach aut. I tak - nie wszyscy chcieli moje auto - nie chodzi tutaj o model czy też stan ale po prostu nie wszystkie skupy skupują nowsze i droższe auta, ostatecznie 3 firmy które wydawały mi się poważne i konkretne - Auto Team, Superautomarket i jeszcze na Ślężnej Mygokupimy czy jakoś tak -oględziny samochodu wszędzie wyglądały podobnie i nie trwały dłguo - kontrola dokumentów, jazda próbna - rożnica w cenie zaproponowanej to ok 3 tyś, miedzy 2 firmami na korzyść Superautomarket - chociaż wstępne ceny były podobne dopiero po negocjacjach udało mi się wynegocjować lepszą cenę. Ostatecznie zdecydowałem się na sprzedaż właśnie w tej firmie - umowa kupna sprzedaży wypisana natychmiast, wypłata gotówki także ekspresowa. Z obsługi jestem zadowolony, z ceny też no i szybkość sprzedaży to plus tak więc polecam. Do tego warto wspomnieć, że pracownicy to ludzie uczciwi ponieważ zostawiłem w samochodzie - nawigacje gps tomtoma - zadzwoniłem po 2h i nie było problemu ze zwrotem.

http://www.forumodszkodownia.info
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Wiadomości w tym wątku
RE: Skup aut Wrocław lub gdzieś blisko - JanXXI - 04-03-2013 11:34 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości