Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skup aut Wrocław lub gdzieś blisko
03-30-2013, 07:15 PM
RE: Skup aut Wrocław lub gdzieś blisko
Ja wam za to polecam nieco inną firmę gdyż wszystkie skupy samochodów reklamują się, że pracują w niedziele i święta i ogólnie całą dobrę. Tak się składa, że ja włąśnie przyjechałem do Polski tylko na święta i chciałem sprzedać auto szybko. Dzwonię dziś rano do skupów aut we Wrocławiu i słyszę - "no jak Panie dzisiaj?" - mówie no tak dzisiaj w końcu piszecie na stronie, że codziennie....Większość firm jednak olało mnie bo w Wielką Sobotę nie pracują. Pochwalić jednak mogę firmę skup aut Auto Team - to faktycznie profesjonaliści - dziś zadzwoniłem do nich przed 9 - powiedzieli, że ok nie ma problemu będą za 1h, przyjechali, zbadali samochód, negocjacje cenowe - wiadomo każdy chce zarobić...ogólnie jestem zadowolony po pierwsze z podejścia i traktowania profesjonalnie klienta, po drugie z szybkości działania, po trzecie z tego że udało się mi tak szybko sprzedać wcale nie tanie auto i po czwarte nawet z ceny bo jak na taką szybką akcje to też nie była zła. Reszcie firm które czytają zapewne albo będą czytać to forum zalecam działać tak jak piszecie na stronach albo zmieńcie sobie godziny pracy od 10-18 to wówczas nikt w święta dzwonić nie będzie, bo po co marnować swój czas wzajemnie........
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Wiadomości w tym wątku
RE: Skup aut Wrocław lub gdzieś blisko - Kimzong - 03-30-2013 07:15 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości