Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skup aut Wrocław lub gdzieś blisko
04-04-2013, 08:07 PM
RE: Skup aut Wrocław lub gdzieś blisko
A ile chcesz za tego mondeo? Wiadomo, że te firmy muszą zarobić więc nie zapłacą ci ceny wygórowanej....to chyba oczywiste Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-07-2013, 04:20 AM
oczekuje 13.500zł za auto zadbane i w pełni sprawne - na allegro takie samochody są od 10.000 to nawet 16 tyś zł... tak więc myślę, że oferta zła nie jest i będą mogli jeszcze zarobic na moim aucie
04-09-2013, 04:50 AM
no to nic dziwnego, że nie chcą tego w skupie, moj kolega jakiś czas temu sprzedawał mondeo z tego rocznika co Twoje albo może nawet rok młodsze i po 2 miesiącach sprzedał komuś chyba za 8-9 tyś i w tej cenie miał problem....
04-12-2013, 08:21 PM
W których skupach aut byłeś - sam jeździłeś czy przyjechali do Ciebie?
05-05-2013, 01:19 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-23-2014 10:06 PM przez Finfrog.)
Poczytałem, posprawdzałem i pojeździłem i wynik jest taki. W salonie w rozliczeniu auta nie ma co oddawać - chciałem kupić Mercedesa rocznego a w rozliczeniu oddać mojego 4 letniego Merca klasy E - i co oczywiście jest taka możliwość ale cena proponowana przez dilera była nieciekawa. Wycieczka po skupach - 3 telefony i 2 wizyty bo już przez telefon w jedym przypadku było słychać, że spotkanie nie przyniesie efektu - ostatecznie sprzedane w Superautomarket.pl na Trzebnickiej - cena +20% do tego co proponował diler, pozostałe skupy proponowały nawet mniej niż salon Mercedesa.
05-10-2013, 03:32 AM
Ostatecznie sprzedałem Mondeo w Mygokupimy.pl - sami przyjechali po auto - w sumie nie zapłacili takiej ceny jak oczekiwałem ale i tak najlepiej we Wrocławiu zaproponowali
05-10-2013, 03:58 AM
Polecam Wam dobry skup aut mojego znajomego http://www.wybierzmechanika.pl/SKUP_AUT_...f5890.html - napewno z obsługi i z cen chyba też będziecie zadowoleni.
05-12-2013, 01:07 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-05-2017 10:22 AM przez Rykosz.)
Niby tyle tego w Internecie a jak przyjdzie co do czego to okazuje się, że w takim mieście tylko 2-3 konkretne firmy.
07-03-2013, 09:27 PM
Ciężko się dodzwonić, wysłałem formularz przez stronę i dostałem wycenę ale powiem szczerze ze zaproponowali cenę średnią. Mam 60 km do Wrocławia więc pytanie czy komuś udało się podbić cenę na miejscu a może jest jeszcze firma we Wrocławiu tego typu która jest godna odwiedzenia?
07-16-2013, 06:07 AM
najlepiej jeśli już chcecie sprzedać auto w skupie aut to wypełnić zgłoszenie na stronach stworzonych do tego np typu http://www.autotrader-online.pl/ - wtedy oferta trafi do największych skupów aut i można wybrać najlepszą ofertę. Zdecydowanie najlepsze i najmniej czasochłonne
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości