Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie sprawdzić auto przed zakupem Wrocław
02-27-2013, 12:23 AM
Gdzie sprawdzić auto przed zakupem Wrocław
Mam do kupienia Citroena C4 w jednym z autokomisów we Wrocławiu, auto bardzo mi się podoba na pierwszy rzut oka jest bardzo zadbane ale jednak chciałbym jutro sprawdzić je w jakimś punkcie, autoserwisie, stacji diagnostycznej itp itd. Nie chcę jechać do Aso bo koszt sprawdzenia auta obliczyli mi na 700zł oraz prawnie 3h roboty - chodzi mi o ogólną ocenę najważniejszych spraw eksploatacyjnych oraz blacharki - polecicie jakiś dobry serwis Citroena lub aut francuskich?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2013, 11:37 PM
RE: Gdzie sprawdzić auto przed zakupem Wrocław
Możesz umówić się na takie badanie auta przed zakupem w firmie autotech Wrocław na Reymonta 12 - człowiek kompleksowo przetrzepie Ci samochód, sprawdzi też na komputerze i zweryfikuje przebieg - dzięki niemu uniknąłem wątpliwej przyjemności zakupu samochodu zajechanego do granic możliwości a dobrze odpicowanego tu znajdziesz kontakt: http://www.wybierzmechanika.pl/Autoserwi...f5979.html
03-31-2013, 07:25 PM
RE: Gdzie sprawdzić auto przed zakupem Wrocław
Byłem w Autotech na sprawdzeniu auta przed kupnem - człowiek prześwietlił auto kompleksowo - cena 300zł - samochód bmw 5 e60, komputerem przeskanował wszystkie możliwe strony, lakier, przebieg - wszystko skontrolowane. Wcześniej korzystałem z przeglądu przed sprzedażą w Aso Bmw - 800zł za ten sam zakres usług
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości