Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobry Autokomis w Warszawie
02-26-2013, 10:16 PM
Dobry Autokomis w Warszawie
Poszukuję dobrego i ucziciwego autokomisu w warszawie - muszę szybko sprzedać swoje auto - najlepiej od ręki za gotówkę - ewentualnie mogę wstawić w komis na 2 tygodnie ale bezpłatnie. Auto to passat z 2004 r. Polećcie jakieś dobre miejsce?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-28-2014, 10:22 AM
RE: Dobry Autokomis w Warszawie
No wiec tak odrazu Ci powiem, że z tymi komisami w Warszawie to bywa bardzo rożnie, albo odrazu Ci proponują dziwny układ i nie zrozumiałe dokumenty albo dowiadujesz sie o tym już po tym jak wstawisz samochód. U mnie była trauma bo miałem do sprzedania BMW M3 - auto baaaaardzo ciezko sprzedawalne w Polsce - stało w 3 komisach - na początku każdy obiecywał cuda - poźniej wychodziło jak wychodziło. W sumie to było moje 3 auto wiec nie mialem czasu go sprzedawać, nie miałem też ciśnienia - ale wspomnienia po wszystkim będą raczej złe - jeśli zależy Ci na czasie to raczej poszukaj firmy która skupuje samochody za gotówkę bo ja ostatecznie właśnie tak sprzedałem w firmie skupujemy.com, jeśli już chcesz autokomis to najbardziej polecam master-auto.eu
03-27-2014, 02:27 AM
Moim zdaniem jeśli chodzi o droższe auta to uderzać trzeba do skup aut Master Auto gdyż oni zajmują się tym tylko i wyłącznie no i są dużą firmą a wiadomo, że duży może więcej i tym samym może lepiej zapłacić - sam u nich sprzedałem auta firmowe i nie narzekam , przy następnej okazji też zapewne do nich pojadę bo to wygodne ale na pewno w żadnym przypadku nie zapłacą Ci tyle co byś dostał jak byś sprzedawał samodzielnie - no ale wiadomo coś za coś tu masz szybką gotówkę i bezstresową sprzedaż
09-29-2014, 09:35 PM
sprawdź http://www.superautomarket.pl
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości