Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skup aut Warszawa
02-08-2013, 10:17 AM
Skup aut Warszawa
Panowie mam lekki kryzys finansowy i muszę szybko sprzedać autko - bmw 5 dopiero co wykupione z leasingu - ma 2 lata - chce za niego całkiem dobrą cenę i szukam skupu aut który da mi jakaś dobrą ofertę - czy możecie podrzucić jakieś namiary do kogo zgłosić się najlepiej aby akcja przebiegła sprawnie i korzystnie dla każdej ze stron?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-10-2013, 12:27 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-12-2018 09:56 PM przez admin.)
RE: Skup aut Warszawa
Sporo jest tego typu firm - jedni to prywatne osoby, inni lokalni handlarze - ja sprzedawałem 6 miesięcy temu swoje auto w ten sposób to robiłem rozeznanie rynku - jak masz tak świeże auto to skorzystaj z tej samej firmy co ja czyli http://www.superautomarket.pl to sieciówka ogólnopolska więc nie mają problemu z zakupem droższych aut...
02-13-2013, 09:26 PM
Możesz napisać jak taka sprzedaż przebiega w praktyce?
03-20-2013, 12:17 AM
Dajcie sobie spokój ze skupami aut, oddajesz auto za 70% ceny lepiej poczekać 2 miesiące i sprzedać na spokoju...
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-22-2013, 12:29 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-12-2018 09:58 PM przez admin.)
wiadomo, że żaden skup aut nie zapłaci ci ceny rynkowej bo niby na czym by mieli zarabiać??? za to skup samochodów to dobra opcja jeśli ktoś potrzebuje nagle sprzedać auto i odrazu otrzymać gotówkę - jednak należy podkreślić, że skup skupowi nierówny i jeśli już wybierasz się do skupu aut to warto pojechać do tego który dziala legalnie oraz skupuje samochody profesjnalnie bo tam napewno dostaniesz cenę lepszą niż u lokalnego przypadkowego handlarza. Obok mnie na Grzybowskiej jest skup aut http://www.skupautwarszawa24.com/ - widzę, że kupują sporo aut i to takich lepszych.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości