Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AT AUTOSERWIS WROCŁAW
02-06-2013, 09:00 AM
AT AUTOSERWIS WROCŁAW
witam, wybieram się niebawem do tego warsztatu na wymianę rozrządu - byłem się dziś umówić - zaproponowali spoko cenę - malo jednak o nich jest w necie więc wole przed oddaniem auta zapytać czy ktoś słuszał, widział, korzystał??? jestem umówiony na poniedziałek
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-08-2013, 11:19 PM
RE: AT AUTOSERWIS WROCŁAW
Spokojnie możesz jechać, korzystam z ich usług już od dłuższego czasu - zawsze naprawa dobrze wykonana i robią w bardzo dobrych pieniądzach
02-13-2013, 08:19 PM
No więc moje auto już po naprawie i muszę powiedzieć, że jestem zadowolony. Serwis został przeprowadzony w umówionym czasie, bez żadnych spóźnień i auto pracuje bardzo dobrze. Zaoszczędziłem 200zł w porównaniu do innych okolicznych warsztaów i mogłem sobie wymienić jeszcze klocki hamulcowe w aucie. Polecam naprawy naprawdę na studencką kieszeń Big Grin
02-26-2013, 11:18 PM
W samych superlatywach nie będzie bo po pierwsze cieżko było się dodzwonić a po drugie wygląd autoserwisu nie zachęca do przeprowadzenia naprawy auta, auto jednak zostawiłem bo polecił mi at autoserwis kolega z uczelni - wykonane zostały naprawy okresowe - wymiana klocków oraz tarcz hamulcowych, płynu hłodniczego, płynu hamulcowego i do tego jeszcze wymiana uszczelki w silniku gdyż ciekł olej - podsumowując za cześci oraz robociznę zapłaciłem 350zł mniej niż płaciłem dotąd a użyte zostały cześci tych samych firm. Warsztat można śmiało polecić bo widać, że chcą aby klient wracał a nie tylko skroić i wypuścić, auto po naprawch spisuje się dobrze. Jak się powie, że jest się studentem to robią zniżki.
03-30-2013, 09:54 AM
Spoko, nie biją po kieszeni a robotę wykonują solidnie - jeśli chcesz zaoszczędzić parę złotych to warto uderzyć właśnie do nich
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości