Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skup samochodów Gniezno
02-04-2013, 01:57 AM
Skup samochodów Gniezno
Poszukuję firmy z Gniezna albo okolic która odkupi od ręki za gotówkę moje auto. Mercedes E klasa z 2006 r. mogę zaproponować korzystną cenę ale zależy mi na szybkiej sprzedaży. Zainteresowanych zapraszam na prv, ewentulanie proszę o namiary na jakiś skup aut.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-13-2013, 08:43 PM
RE: Skup samochodów Gniezno
ja korzystałem z usług takiej firmy i byłem zadowolony - moje auto było powypadkowe - sam kupiłem je nie wiedząć o tym ale nie chciałem nikomu wciskać kitu i sprzedałem własnie takiej firmie - ogólnie przyjeżdzają, nie marudzą i wypłacają gotówkę na miejscu - z ceny byłem zadowolony tu masz mamiar http://skupaut.gniezno.pl/gniezno.html
05-10-2013, 01:04 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-14-2017 07:39 PM przez hallybary.)
RE: Skup samochodów Gniezno
no tak pojeździłem i posprawdzałem i sprzedałem auto ale nie było to takie super proste. Najpierw pojechałem do gościa który zostawił mi ulotkę typu Kupie Kazde Auto w markecie za wycieraczką - na miejscu zwykły handlarzyna, cwaniak - chciał wyrwać za pół darmo. Dalej skoczyłem jeszcze w 2 miejsca o których nie będę się wypowiadał bo wogóle nie warto - niby reklamują się jako skup aut ale Audi z 2006 r. chyba było dla nich za drogie - na koniec skoczyłem do firm które znalazłem tutaj u skupaut.gniezno.pl cena była niezła i przede wszystkim i obsługa dużo lepsza niż w poprzednich, poźniej http://www.lecar-skupaut.pl/gniezno/ tu także wszystko ok chociaż ruch spory i niestety choć byłem umówiony na godzinę musiałem nieco poczekać. ostatecznie skupaut.gniezno.pl zaproponował wyższą o 1000zł kwotę niż ich chyba najlepsza w regionie konkurencja. tyle moich wrażeń, pozostałym sprzedającym życze powodzenia - ja już szukam nowego autka Smile.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości