Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Master Auto autokomis wrocław opinie
02-02-2013, 02:15 AM
Master Auto autokomis wrocław opinie
czy ktoś miał do czynienia z firmą Master Auto z wrocławia. Mam u nich upatrzone autko i chciałbym je kupić ale najpierw wolę poznać opinie osób które miały już do czynienia z tą firmą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2013, 11:48 PM
RE: Master Auto autokomis wrocław opinie
Ja tam u nich nie kupowałem ale sprzedawałem im auto za gotówkę. Ogólnie mogę powiedzieć, że wrażenie sprawiają dobre - zapłacili mi uczciwą cenę. Przy mnie też jeden człowiek kupował samochód i kupił go bo był w dobrym stanie. daj znać co to za autko bo może chcesz kupić moje audi Tongue
02-05-2013, 07:53 PM
Kolego jakiego autka poszukujesz...jak masz czas pytać o takie coś na forum to założę się że nie zdążysz go kupić.....albo po prostu bijesz pianę
02-08-2013, 10:45 PM
Sprzedawałem auto w tym autokomisie, ludzie uczciwi. Kupili moje auto za gotówkę bo to była dla mnie lepsza opcja niż wstawienie w komis, później widziałem moje auto wystawione w internecie nieco drożej ale było opisane zgodnie z prawdą. Widać, że nie cisną ludziom ciemnoty i chcą aby klient wracał a nie nastawieni tylko na szybki zysk. Wiadmo, że dla pewności zawsze lepiej zabrać auto na stacje diagnostyczną abyś sam ocenił jego stan.
02-09-2013, 05:25 AM
Czesc koledzy, trafiłem na waszą dyskusje bo wlasnie szukalem namiarów na master auto z tym, że na siedzibę w Katowicach, - u nas też działają rok temu sprzedałem im auto i wlasnie planuję sprzedać następne - eqipa godna polecenia, jeśli masz tam jakieś autko do wzięcia to napewno jego stan jest taki jak opisują...
02-13-2013, 08:38 PM
mozecie podać jakiś namiar na nich we Wrocławiu...mam auto do sprzedania szybko i chciałbym zapytać ile mi zaproponują
02-17-2013, 10:32 AM
Kolego...może po prostu wbij na stronę i zadzwoń dowiesz się wszystkiego http://www.master-auto.eu, a tu masz nawet możliwość poznania ceny za auto przez internet http://master-auto.eu/formularz_wyceny.html
02-27-2013, 12:32 AM
No to koledzy wygląda to tak, dziś sprzedałem im moje Audi A6 z 2009 r., zasadniczo nie marudzili ale auto sprawdzili i zajęło to ok 30-40 min - zapytałem co tak długo to mówili, że normalnie tak się nie wczuwają ale przy aucie droższym muszą sprawdzić. Ostateczna cena zbliżona do tej o której rozmawialiśmy wcześniej przez telefon ale prawda jest taka, że nie mieli zupełnie żadnych zastrzeżeń co do auta. Po sprawdzeniu pojechaliśmy do banku gdzie spisaliśmy umowę oraz otrzymałem gotówkę. Całość przeprowadzona sprawnie więc mogę ich polecić innym.
02-27-2013, 10:35 PM
Zobaczcie sobie też ofertę firmy http://www.dobreautakupimy.pl - skupują tylko dobre samochody i zadbane ale za takie auta płacą całkiem nieźle.
03-19-2013, 04:36 AM
Także mogę polecić, kierując się waszymi uwagami pojechałem do MASTER AUTO - wycena auta szybka i raczej starają sie aby była korzystna dla obu stron - gotówka można powiedzieć, że ekspresowo do banku i odrazu wypłacona - dobra opcja zwłaszcza dla ludzi którzy maja auta których nie mogą sprzedać - szkoda że wcześniej nie wiedziałem bujałem się z moim bmw e65 przez prawie 4 miesiące...., teraz czas na coś nowego Smile

http://www.forumodszkodownia.info
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości