Dobry Autokomis, Mechanik, Skup aut, Opinie, forum Wrocław
AAA Auto Wrocław opinie - Wersja do druku

+- Dobry Autokomis, Mechanik, Skup aut, Opinie, forum Wrocław (http://www.dobryautokomis.pl)
+-- Dział: Główne (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Salony Samochodowe (/forumdisplay.php?fid=69)
+---- Dział: województwo dolnośląskie (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- Wątek: AAA Auto Wrocław opinie (/showthread.php?tid=4062)

AAA Auto Wrocław opinie - Carlito - 06-04-2018 01:50 AM

Poszukuję opinii o firmie

AUTOCENTRUM AAA AUTO
Adres: Tyniecka 3,
55-040 Bielany Wrocławskie

Zasadniczo poczytałem trochę i orientuję się, że opinie zwłaszcza w google mają raczej słabe ale tam ciężko o coś bardziej zapytać. Mają w ofercie teoretycznie jedno auto które mnie interesuje. Zdaję sobie sprawę, że w tej firmie zanim kupię auto to trzeba je sprawdzić wyjątkowo dokładnie aby się nie nadziać. Pytanie czy jeśli sprawdzę auto to zasadniczo chyba można kupować? Czy ktoś kupił tam samochód i jest zadowolony?

RE: AAA Auto Wrocław opinie - Mandrzej - 06-04-2018 01:54 AM

Poważnie widzisz te wszystkie opinie o AAA AUTO w necie i jeszcze planujesz tam kupić auto Big Grin Kamikaze czy jak?

RE: AAA Auto Wrocław opinie - Wprzeosi - 06-04-2018 02:06 AM

Tak to już jest jak się człowiek na auto napali to klapki na oczy i w paszcze lwa idzie Smile

RE: AAA Auto Wrocław opinie - Carlito - 06-20-2018 06:04 AM

Fakt mieliście racje stan auta to raz, dwa na miejscu nie ma tych aut co są w ogłoszeniach i niby są dostępne jak się dzwoni. ale najgorsze jest to, że na miejscu cena za samochód jest wyższa niż w ogłoszeniu!!!!!!
Ogólnie nie wiem kto tam kupuje samochody to jest jakaś masakra - sama obsługa klienta to też jest ok do momentu kiedy zacznie się zadawać nie wygodne pytania. Kredyty co tam oferują to jest dopiero naciągactwo, provident nawet chyba daje lepsze warunki. Ogólnie załamka ;/

RE: AAA Auto Wrocław opinie - Urughwaj - 06-21-2018 01:24 AM

Niby to największy autohandel we Wrocławiu i okolicy. hmm, też miałem do nich jechać po samochód ;/ ale znajomy też mi odradził. Pytanie teraz gdzie we Wrocławiu mają fajne autka? Poszukuję czegoś świeżego z polskiego salonu. Gdzie we Wrocławiu szukać takich aut?

RE: AAA Auto Wrocław opinie - Rolly81 - 06-21-2018 07:01 PM

No panowie AAA auto to raczej zły trop jeśli chodzi o poszukiwanie dobrych samochodów. Pracuje w jednej z firm zajmujących się inspekcjami samochodów przed zakupem i tam to nie jest raczej dobre miejsce aby nabyć auto. Z egzemplarzami bywa różnie ale raczej odkupują od ludzi auta jak leci możliwie najtaniej a sprzedają możliwie najdrożej nic nie robiąc przy autach. Historia, serwisowanie, regularne wymiany oleju to raczej nie ma znaczenia. Nie mówię, że nie ma tam ani jednego dobrego auta ale należy bardzo uważać. Poza tym te ceny które są na miejscu wyższe niż zapewiali przez telefon, słabe warunki kredytowe i ogólnie średnie podejście do klienta. Mocno bym się przed zakupem zastanowił.

Z mojego paru letniego doświadczenia wynika, że obecnie jak najbardziej warto kupować samochody tylko z Polski to po pierwsze. Po drugie bardzo fajną opcją jest kupno samochodu po wynajmie długoterminowym / leasingu! To nie są już te samochody co kojarzone z leasingiem kiedyś. Teraz ludzie biorą auto w wynajem na firmę, jeźdzą nim prywatnie i robią po 10 tyś rocznie więc można spokojnie kupić auto 4 letnie z malutkim przebiegiem i teraz co najważniejsze! REGULARNIE I BARDZO TERMINOWO SERWISOWANE. Tu w takich samochodach nie ma odstępstw jest termin serwisu to firma która leasinguje zabiera auto i serwisuje, albo użytkownik musi to zrobić w terminie. I TO ZAWSZE W ASO.

Dlaczego to takie ważne - większość awarii obecnie wynika z tego, że ludzie przekraczają terminy przeglądów - olej wymieniany 10 tyś po terminie, olej w skrzyni biegów 20 po terminie itd a później mówi się -- ehhh te nowoczesne silniki się psują a tak naprawdę to kwestia serwisowania. W autach polesingowych ten problem nie występuje.

SĄ TO TEŻ AUTA BEZWYPADKOWE! - Faktycznie mogą mieć lakierowane elementy bo leasingodawca dba o taki samochód, ma pełne ubezpiecznie i nawet małe przecierki usuwa się kompleksowo i dokładnie ale też w ASO. Więc lakierowne elementy się zdarzają ale to nic strasznego.

Auta które w leasingu zostały rozbite zostają sprzedane jako rozbite i ewentualnie naprawnione przez handlarza ale na fakturze sprzedaży między leasingodawcą a handlarzem. dlatego jeśli kupujecie samochód poleasingowy warto zerknąć do faktury pomiędzy handlarzem a leasingiem.

Kolejna uwaga to kupujcie w małych, średnich firmach sprzedających auta poleasingowe z moich obserwacji wynika, że mają oni dobrze wyselekcjonowane auta, niezbyt szeroką ofertę ale zawsze mogą wam zakupić auta na zamówienie. To obecnie najlepsza opcja zakupu aut używanych, nie żadne duże autohandle czy też już na pewno nie autokomisy!

RE: AAA Auto Wrocław opinie - Urughwaj - 06-21-2018 09:47 PM

Dobre porady. Skoro zajmujesz się inspekcjami samochodów to pewnie wiesz gdzie we Wrocławiu jest jakiś autohandel co ma pewne auta używane. To co się dzieje na rynku przyprawia dosłowie o ból głowy. Nie mówię już o autokomisach takich co biorą auta od klientów i handlują to same auta w dziwnych stanach, wszystkie samochody sprowadzone to jest jakaś masakra Sad ale nawet jak jedziesz auto oglądać niby do osoby prywatnej 1 właściciela to się okazuje na miejscu, że to handlarz jest i auto też w słabym stanie. Doradź gdzie tu jechać aby kupić coś sensownego?

RE: AAA Auto Wrocław opinie - Rolly81 - 06-25-2018 10:22 PM

Dokładnie od prywatnego klienta teraz też trudno kupić auto, co więcej baaaardzo często zdarza się, że jedziemy niby do prywatnego sprzedawcy a na miejscu okazuje się, że to tak naprawdę jest handlarz!!

Co do zaufanego miejsca we Wrocławiu które sprzedaje pewne samochody poleasingowe to mogę polecić na pewno Salonove https://salonove.otomoto.pl - firma może nie ma setek aut na placu ale mają naprawdę sprawdzone wyselekcjonowane autka i to tylko z polskich salonów

RE: AAA Auto Wrocław opinie - Gerhardszl - 06-26-2018 09:59 PM

O ja poczytałem opinie o AAAuto na ich wizytówce w Google to tam przecież strach tam wejść z portfelem i najlepiej jeszcze z gazem pieprzowym Wink