Dobry Autokomis, Mechanik, Skup aut, Opinie, forum Wrocław
Skup aut we Wrocławiu. Który polecacie? - Wersja do druku

+- Dobry Autokomis, Mechanik, Skup aut, Opinie, forum Wrocław (http://www.dobryautokomis.pl)
+-- Dział: Główne (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Autokomisy (/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Dział: województwo dolnośląskie (/forumdisplay.php?fid=19)
+---- Wątek: Skup aut we Wrocławiu. Który polecacie? (/showthread.php?tid=4044)

Strony: 1 2 3

Skup aut we Wrocławiu. Który polecacie? - Robento2 - 10-24-2014 03:27 AM

witam,
pilnie w sensie do końca tygodnia muszę sprzedać auto. Zaczynam badać ofertę skupów aut z Wrocławia, nawet nie wiedziałem, że tych firm we Wrocławiu jest aż tyle. Po wpisaniu w google skup aut wrocław firm są setki - w sumie nie wiem nawet czy są to firmy bo na większości stron nie ma adresów tylko nr tel. Chciałbym sprzedać auto ale chcę to zrobić bezpiecznie i dobrze. Stąd pytanie czy ktoś już korzystał i może podać namiary na dobrą sprawdzoną firmę i przy tym aby godnie płaciła. Oczywiście na każdej stronie jest napisane, że każa jedna firma płaci więcej niż konkurencja Tongue - proszę o wasze rady, opinie oraz namiary . z góry dzięki.

RE: Skup aut we Wrocławiu. Który polecacie? - DenisJR - 10-24-2014 03:33 AM

TKolego temat gdzieś był już wałkowany, jeden kolega poświęcił nieco czasu i zwiedział te wszystkie firmy i psełdo firmy. Z tego co pisał to firm które prowadzą skup aut we wrocławiu jest chyba z 4 lub 5 z czego sensowne ceny oferuje 1 lub 2. Pozostałe to chłopaki które chcą wyrwać tanio a sprzedać drogo, spotykają się gdzieś na środku ulicy czy stacji benzynowej i to właśnie taki skup samochodów jest Smile nie odpowiem Ci gdzie jechać bo nie pamiętam nazwy firmy.

RE: Skup aut we Wrocławiu. Który polecacie? - Bonusdd - 10-24-2014 03:45 AM

A jak z cenami? Jakie to są kwoty jakie skupy aut płacą za auta? Jak wyceniają samochody?

RE: Skup aut we Wrocławiu. Który polecacie? - Djjones - 10-24-2014 03:58 AM

No tak jak napisał kolega wyżej - normalna firma Ci normalnie zapłaci albo w miare normalnie no bo to skupy i kupują szybko a chłopaki na stacji benzynowej zapłacą ci jak najmniej...

RE: Skup aut we Wrocławiu. Który polecacie? - Marta32 - 10-24-2014 04:09 AM

witam, ja także chcę sprzedać auto - nie tyle szybko co nie za bardzo chcę spotykać się z tymi wszystkimi klientami. Chciałam jechać do skupu aut ale kolega powiedział, że ci handlarze to typy z pod ciemnej gwiazdy. Jeśli znacie jakaś dobrą firmę to proszę o namiar Smile pozdrawiam

RE: Skup aut we Wrocławiu. Który polecacie? - Madness - 10-24-2014 04:19 AM

Tak i jak pojedziesz sprzedać auto to Cie zastrzelą Tongue Ja sprzedałem w skupie aut normalnie i szybko, cena hmmm no idealna nie byla ale jak $$ potrzebny to wyjście dobre. Faktycznie większość skupów we Wrocławiu to chłopaczki szukające okazji ale są 2 firmy normalne. Tu nie będę pisał bo nie będę nikomu robił reklamy - info poszlo na maila. pozdro

RE: Skup aut we Wrocławiu. Który polecacie? - Bonusdd - 10-24-2014 04:33 AM

Bardziej mi chodziło czy płacą 50% ceny czy 80% bo raczej rynkowej ceny nie płacą nie?

RE: Skup aut we Wrocławiu. Który polecacie? - gladek - 10-25-2014 06:15 AM

a czy doświadczeni koledzy mają jakieś informacje czy w Warszawie jest jakiś dobry skup aut, sprawdzony który ma dobre opinie ??

RE: Skup aut we Wrocławiu. Który polecacie? - Marccel - 10-27-2014 12:23 AM

warto przeczytać jak zastanawiacie się jaki skup aut wybrać http://superautomarket.pl/czy-warto-sprzedac-samochod-w-skupie-aut-skup-aut-wroclaw-warszawa-opinie/

RE: Skup aut we Wrocławiu. Który polecacie? - Robinj - 11-21-2014 06:15 AM

hmm i jak ktoś sprzedał już auto w jakimś skupie samochodów? Myślę czy jechać w ten weekend do skupu czy może wstawić samochód w autokomis