Dobry Autokomis, Mechanik, Skup aut, Opinie, forum Wrocław
Skup aut Warszawa - opinie - Wersja do druku

+- Dobry Autokomis, Mechanik, Skup aut, Opinie, forum Wrocław (http://www.dobryautokomis.pl)
+-- Dział: Główne (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Mechanicy (/forumdisplay.php?fid=35)
+---- Dział: województwo mazowieckie (/forumdisplay.php?fid=42)
+---- Wątek: Skup aut Warszawa - opinie (/showthread.php?tid=4015)

Strony: 1 2

Skup aut Warszawa - opinie - Katoko - 12-12-2013 11:25 PM

mam do sprzedania auto - sprawa jest o tyle pilna ze za 2 tyg wyjeżdzam na kontrakt - jest dużo przygotowań i nie mam czasu aby sprzedawać go samodzielnie, nie chcę go także zostawić aby auto stało i niszczało przez 2 lata. W Warszawie jest sporo firm skupujących samochody ale także nie mam czasu aby jeździć po nich prezentować i dogadywać ceny, wiem że firmy te też dojezdzają ale to także czas którego nie mam. Z góry dodam, że nie chcę żadnych autokomisów itp - po prostu chcę srzedać szybko i za gotówkę. Naliczyłem, że skupów aut w Warszawie jest ponad 20 - pytanie który skup zapłaci najlepiej za - Audi a6 rok prod 2006, sedan, silnik 3.0 diesel - auto w pełni sprawne i zadbane, nigdy nie miało wypadu - doradźcie do którego skupu aut podjechać aby sprawę załatwić szybko i bez nerwów.

RE: Skup aut Warszawa - opinie - Tomekkus - 01-09-2018 09:01 PM

Mam do sprzedania Audi a6 c7 rok prod 2014 - auto z polskiego salonu, jestem pierwszym właścicielem. Auto bardzo zadbane - jeśli ktoś byłby zainteresowany proszę o kontakt na prv, ewentualnie jeśli jest w Warszawie jakiś skup aut który specjalizuje się w zakupie aut luksusowych ( droższych ) bardzo proszę o namiar do kogo się skierować.

RE: Skup aut Warszawa - opinie - Kalats - 01-09-2018 09:05 PM

Może kolega Katoko co zakładał wątek coś doradzi - co prawda trochę czasu minęło

RE: Skup aut Warszawa - opinie - Krzysiufras - 01-10-2018 01:59 AM

Jedno Ci powiem jak wystawisz auto na sprzedaż i zaczną do Ciebie pisać / dzwonić z propozycjami typu " jesteśmy zainteresowani Pana samochodem, prosimy przyjechać do nas na oddział jeśli auto jest w takim stanie jak na ogłoszeniu to kupimy je w takiej cenie" albo " mamy klienta na Pana auto proszę do nas przyjechać" to odpuść sobie od razu. Ja się dałem tak wkręcić - specjalnie wziąłem wolne pojechałem do jednych, do drugich i wciąż ta sama bajka - najpierw szukają dziury w całym a jak się okazuje, że auto jest prawie idealne i znam całą jego historie to proponują cenę mniejszą prawie o połowę. Mają ludzi za idiotów albo szukają desperatów. Jak spytałem dlaczego cena taka niska to jedni powiedzieli ( komis prowadzony przez Czechów ) że sytuacja na rynku jest trudna i nie mogą więcej zapłacić - baaa jakby nie wiedzieli tego wcześniej a drudzy to już kompletna olewka nawet się nie tłumaczyli po prostu albo chcesz tyle ile płacimy albo nara. W końcu oni czasu nie tracą tylko ty na dojazd. Nie mówię oczywiście, że każdy skup aut jest taki bo kolega z byłej pracy sprzedał tak auto i był zadowolony i dlatego ja też się skusiłem aby się przejechać. Niesttety nie powiem Ci który to był skup samochodów bo nie mam z nim kontaktu a ja auto sprzedałem kuzynowi ostatecznie

RE: Skup aut Warszawa - opinie - H_intor - 01-10-2018 02:05 AM

Mi to się wydaje, że wszystkie te firmy co skupują samochody działają właśnie na takiej zasadzie aby wyrwać samochód maksymalnie tanio. Przecież tych ogłoszeń to są setki. Co rusz każdy skupuje auta, na zasadzie a nóż się trafi ktoś kto tanio odda i uda się zarobić.

RE: Skup aut Warszawa - opinie - Twinxx - 01-10-2018 09:31 AM

Nie przesadzaj. Moja firma sprzedaje nasze samochody poleasingowe tylko w takiej firmie i są to samochody wysokiej klasy np Volvo xc60, audi a6, audi a8 roczniki ostatnio 2014, 2015 więc auta drogie i luksusowe. Nie ma z tym żadnego problemu, wręcz kupują bez marudzenia. Kiedyś próbowali sprzedawać normalnie to były wycieczki marud, mieli auta z polskiego salonu serwisowane w Aso a jeszcze chcieli sprawdzać - jedne nawet na policje jechać aby skontrolować czy nie kradzone. A ci od skupu aut przyjadą wypiją kawe i zabierają auta. Jak znajdziesz dobry kontakt to można sprzedawać

RE: Skup aut Warszawa - opinie - Tomekkus - 01-10-2018 11:01 PM

To jeszcze jak byś podał jakieś namiary na tą firmę byłoby super

RE: Skup aut Warszawa - opinie - Twinxx - 01-12-2018 07:58 AM

Firma nazywa się Superautomarket my sprzedajemy im we Wrocławiu ale podobno działają w całej Polsce to i w Warszawie pewnie też

RE: Skup aut Warszawa - opinie - Tomekkus - 01-12-2018 10:27 PM

Jadę na spotkanie dziś albo jutro zobaczymy czy się popiszą czy nie. Dzięki za namiar

RE: Skup aut Warszawa - opinie - Lefenor - 02-15-2018 02:17 AM

Czy możesz napisać czy sprzedałeś w Superautomarket.pl i jak wyglądała ta sprzedaż, dostałem od nich korzystną ofertę nawet bardzo w porównaniu do firm w których byłem na miejscu ale nie wiem czy jechać. Jak to wyglądało u ciebie. proszę o szybką odpowiedź bo mam mało czasu na sprzedaż