Dobry Autokomis, Mechanik, Skup aut, Opinie, forum Wrocław
Skup samochodów Gniezno - Wersja do druku

+- Dobry Autokomis, Mechanik, Skup aut, Opinie, forum Wrocław (http://www.dobryautokomis.pl)
+-- Dział: Główne (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Autokomisy (/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Dział: województwo wielkopolskie (/forumdisplay.php?fid=33)
+---- Wątek: Skup samochodów Gniezno (/showthread.php?tid=21)Skup samochodów Gniezno - ernesto - 02-04-2013 01:57 AM

Poszukuję firmy z Gniezna albo okolic która odkupi od ręki za gotówkę moje auto. Mercedes E klasa z 2006 r. mogę zaproponować korzystną cenę ale zależy mi na szybkiej sprzedaży. Zainteresowanych zapraszam na prv, ewentulanie proszę o namiary na jakiś skup aut.


RE: Skup samochodów Gniezno - Mubarak - 02-13-2013 08:43 PM

ja korzystałem z usług takiej firmy i byłem zadowolony - moje auto było powypadkowe - sam kupiłem je nie wiedząć o tym ale nie chciałem nikomu wciskać kitu i sprzedałem własnie takiej firmie - ogólnie przyjeżdzają, nie marudzą i wypłacają gotówkę na miejscu - z ceny byłem zadowolony tu masz mamiar http://skupaut.gniezno.pl/gniezno.html


RE: Skup samochodów Gniezno - hallybary - 05-10-2013 01:04 AM

no tak pojeździłem i posprawdzałem i sprzedałem auto ale nie było to takie super proste. Najpierw pojechałem do gościa który zostawił mi ulotkę typu Kupie Kazde Auto w markecie za wycieraczką - na miejscu zwykły handlarzyna, cwaniak - chciał wyrwać za pół darmo. Dalej skoczyłem jeszcze w 2 miejsca o których nie będę się wypowiadał bo wogóle nie warto - niby reklamują się jako skup aut ale Audi z 2006 r. chyba było dla nich za drogie - na koniec skoczyłem do firm które znalazłem tutaj u skupaut.gniezno.pl cena była niezła i przede wszystkim i obsługa dużo lepsza niż w poprzednich, poźniej http://www.lecar-skupaut.pl/gniezno/ tu także wszystko ok chociaż ruch spory i niestety choć byłem umówiony na godzinę musiałem nieco poczekać. ostatecznie skupaut.gniezno.pl zaproponował wyższą o 1000zł kwotę niż ich chyba najlepsza w regionie konkurencja. tyle moich wrażeń, pozostałym sprzedającym życze powodzenia - ja już szukam nowego autka Smile.